אוזניה עם מיקרופון

סקירה וטיפים לבחירת אוזניות עם מיקרופון למחשב

איתיאל מעבדת מחשבים, לצד היותה מעבדת תיקונים מתהדרת בחנות המשווקת ציוד קצה ואביזרים למחשבים אשר מטרתם לייצר נוחות המשתמש ויעילות השימוש במחשב, אוזניות עם מיקרופון למחשב הפכו למוצר חובה בכל בית בתקופה האחרונה אל מול התקופה המאתגרת הדורשת מכולנו להפוך ליעילים יותר והעבירה רבים מאתנו לעבודה מרחוק ועבודה מהבית.

כאשר יש כמה בני משפחה הלומדים ועובדים מהבית אוזניות עם מיקרופון הוא אביזר הכרחי לנוחות ואפשר לומר אפילו לשמירה על השפיות

באיתיאל מעבדת מחשבים, תוכלו למצוא מגוון רחב של אוזניות עם מיקרופון בהתאמה לצורך, הנוחות, הגיל ואפילו זמן השימוש לאורך היום.

יש לעשות אבחנה בסוג האוזניות והאיכות שלהן מול ההתאמה לצורך שלכם. אוזניות גיימינג באיכות הגבוהה ביותר לא יתאימו לצורכי שיחות ועידה, כפי שאוזניות ם מיקרופון לצורכי שיחות ועידה לא יתאימו להאזנה למוסיקה. לעיתים אף כדאי לרכוש שני סוגי אוזניות לצרכים השונים לאותו משתמש גם כדי למנוע בלאי שלא לצורך.  כדאי מאוד לייעד את סוג האביזר לסוג השימוש בו לא רק למטרת נוחות השימוש אלא גם כדי שייתן לנו את המענה המתאים לאורך זמן

לצפיה במוצרים לחצו כאן

  • אוזניות עם מיקרופון לעבודה מהבית

אוזניות לעבודה מהבית לשימוש בסיסי הכולל שיחות בלבד וועידות בלבד ניתן למצוא במחירים שווים לכל כיס החל מכמה עשרות בודדות של שקלים, מומלץ לרכוש סט אוזניות עם מיקרופון חוטיים, בעיקר במידה ואתם עושים בהם שימוש של כמה שעות בודדות ביום מאחר שאלו יישארו “נייחות” ומחוברות למחשב וזמינות וממתינות לשימוש ברגע ששעתם תגיע, זהו פתרון יציב, נגיש, נוח וחסכוני בעיקר כאשר מדובר במשתמש היחיד באותו מחשב.

כאשר מדובר בכמה אנשים העושים שימוש באותו מחשב, ההעדפה תהיה לבחירת אוזניות מתקפלות לטובת נוחות האחסון ושמירה על אורך חיי מוצר ארוכים יותר. בכל עסק המתמחה במכירת ו/או שירות מוצרי אלקטרוניקה תוכלו למצוא גם סט אוזניות עם מיקרופון הניתן לקיפול, גם באיתיאל מעבדת מחשבים קיימים סטים כאלה במגוון רחב של גדלים.

 

אוזניות עם מקרופון

 

  • בחירת אוזניות לשיחות זום

שיחות זום ברמת דרישת המערכת אינן דורשות רמת איכות גבוהה וניתן לבחור בסט אוזניות עם מקרופון ברמה בסיסית. כאשר לקוח מגיע להתייעץ בנוגע לבחירת סט אוזניות עם מיקרופון המיועד לשיחות זום או כל סוג של שיחת ועידה, השאלה החשובה ביותר היא דווקא נוחות השימוש, משך השימוש המקסימלי ומיקום המשתמש (האם העבודה היא תמיד במקום אחד), חשיבות איכות ושליטה בסאונד, סוג מערכת ההפעלה של המחשב עצמו או המחשבים במידה ומדובר בשימוש באוזניות בכמה מחשבים , למשל אם את זקוקה לאוזניות בעבודה אבל תרצי לעבוד איתם גם מהבית מעת לעת.

לכן, אין זה משנה מהי התוכנה שבה אתה מקיים את שיחת הועידה, אלא התנאים הסביבתיים ומאפייני המחשב עצמו.

 

  • התאמת אוזניות לגיימינג ולעריכת מוסיקה – מה ההבדל ביניהם

אוזניות המשמשות ככלי עזר לעריכת מוסיקה וגיימינג יהיו באיכות סאונד גבוהה יותר עם אפשרות חסימת רעשים חיצוניים וכפתורים מותאמים על האוזניות עצמן. בעריכת מוסיקה לרוב אין צורך בסט אוזניות עם מיקרופון מאחר שהן משרתות את המשתמש לצורכי שמע בלבד ואילו אוזניות גיימינג אשר  דורשות במקרים של משחק רב משתתפים (שחקן אחד ומעלה) גם אפשרות לדיבור עם השחקנים האחרים בעת המשחק ולא רק לצורך חווית השמע של המשחק עצמו.

סט אוזניות ומיקרופון לגיימירים ואוזניות לעריכת מוסיקה, יהיו חוטיות לאבטחת יציבות החיבור. כיום ניתן למצוא סט אוזניות עם מיקרופון בטכנולוגיית בלוטות’ אך יציבותן תהיה פחותה באופן משמעותי מאוזניות חוטיות.

  • אוזניות בלוטות’ יתרונות וחסרונות ולמי הן מומלצות

ישנם כמה יתרונות בולטים לשימוש באוזניות והתקני בלוטות’:

חופש התנועה שהן מעניקות לנו, השחרור מהכבלים והחוטים (בואו נודה באמת, יש לנו מספיק דברים מסובכים בחיים גם בלי עוד חוט שמתסבך בתוך התיק או בכיס), היכולת לדבר בכל מקום ובכל זמן מבלי לנתק ולחבר או להתנתק בטעות.

לא בוכים על כבל שנקרע – טוב, בנושא הזה אפילו אין צורך להרחיב….

זמן חיי הסוללה שלהן לאורך היום. לכן חשוב מאוד לבצע סקר שוק ולבחור אוזניות איכותיות עם סוללה שתחזיק לפרק זמן סביר.

כיום, ניתן למצוא אוזניות עם סוללה המחזיקה גם 10 ו 20 שעות ללא טעינה.

 

חסרונות אוזניות בלוטות’

דורשות טעינה חוזרת – פתאום אתם משועבדים לעוד מכשיר רעב לחשמל שעליכם לזכור להטעין לאוסף המכשירים הקיימים ברשותכם. לא משהו שתחנת עגינה איכותית לא יכולה לפתור, אבל בדיוק ככה הופכים למשפחה מרובת מטענים…

חוסר יציבות בהשוואה לאוזניות החוטיות – לא רק של האוזניות עצמן אלא של רכיב הבלוטות’ בהתקן אליהן הן מחוברות (מחשב, טלפון, טאבלט, רכב…)

באיתיאל מעבדת מחשבים תוכלו למצוא סט אוזניות עם מיקרופון לרכישה בהתאם לצורך, תנאי השימוש, זמן השימוש, גיל המשתמש והתנאים הסביבתיים. במעבדה תוכלו להיעזר בטכנאים ואנשי המקצוע להתאמת הציוד המתאים לכם בהתאמה לצורך ולכיס.

צור קשר
מלא את הטופס או שלח דוא"ל ישירות אל: office@etl.co.il
דילוג לתוכן