החלפת מקלדת למחשב נייד

נשפך לכם קפה על מקלדת המחשב הנייד? המקלדת פועלת באופן חלקי או שאינה פועלת כלל? לפני שאתם ממהרים לרוץ לרכוש מחשב חדש באלפי שקלים, חשוב שתדעו שאצלנו באיתיאל יש מעבדת מחשבים אשר מספקת את היכולת לבצע תיקון מקלדת למחשב נייד או החלפת מקשים למחשב נייד במהירות ויעילות במצבים רבים, ועבור כל סוגי המחשבים הניידים.

מדוע נוטה מקלדת מחשב נייד להתקלקל?

החלפת מקלדת אינה דבר נדיר, מקלדת למחשב נייד נוטה להתקלקל לעיתים קרובות עקב היותה חלק חיצוני חשוף שנעשה בו שימוש רב. לדוגמא, מקלדת למחשב נייד יכולה להתקלקל בעקבות בלאי טבעי, או שהיא עלולה להפסיק להגיב כתוצאה משבר או חבלה שנגרמו עקב נפילה או מגע עם נוזלים אשר גורם לקצר או קורוזיה. במידה ויש צורך בביצוע תיקון מקלדת לפטופ אשר בנויה בתוך חומרת המוצר חשוב לקבל סיוע מקצועי לצורך החלפת המקלדת. שירותי המעבדה המקצועיים שאיתיאל מעבדת מחשבים מספקת ללקוחותיה מאפשרת תיקון מקשים במחשב נייד לכל סוגי המחשבים הניידים.

מקלדת של מחשב נייד לעומת מקלדת של מחשב נייח

כאשר מדובר במקלדת של מחשב בית נייח, בהיותה גוף נפרד אשר מחובר למחשב בכבל, למעשה אין בעיה לרכוש מקלדת חדשה ולהחליף את הישנה. ואולם, במחשבים ניידים זה לא אפשרי ולכן תיקון מקלדת מחשב נייד הינו הכרחי וגם יכול לחסוך לכם המון כסף במידה ותמצאו את המקום הנכון לבצע בו את התיקון.

בנוסף, אנחנו מספקים שירותים נוספים הקשורים במקלדות של מחשבים ניידים. רכשתם מחשב נייד בחו”ל ואתם צריכים לבצע חריטה על המקלדת שלו? אנו באיתיאל מעבדת מחשבים מבצעים חריטה על מקלדת למחשב נייד מהיום למחר, ומבצעים גם חריטה על מקלדות מוארות ומקלדת למקבוק של חברת אפל. חריטת בעברית על מקלדת הינה שיטה יעילה בהרבה מאשר הדבקת מדבקות על המקלדת אשר מתבלות מהר.

לבחור נכון זה לבחור ב-ETL!

ETL הינה מעבדת מחשבים ותיקה ומוכרת בעלת ידע, ניסיון וכל הכלים הנדרשים לצורך ביצוע החלפת מקלדת למחשב נייד או תיקון מקלדת למחשב נייד על כל המשתמע מכך, וזאת עבור כל סוגי המחשבים הניידים של כל החברות ומכל הדגמים.

אנו מבצעים את כל סוגי התיקונים למקלדות, החל בתיקון של מקש בודד (במידה וקיימים כל הרכיבים) ועד להחלפה של כל מערך המקלדת למחשב הנייד. ההחלפה מבוצעת באופן מהיר, יעיל ומוצלח עם מקלדת מקורית למחשב הנייד אשר מותאמת לכל סוג ודגם של מחשב. לכן, בין אם יש לכם מחשב נייד של אסוס, דל, אייסר, אפל, LG, סמסונג, טושיבה, לנובו, HP או כל סוג אחר, אנחנו נתקן עבורכם את המקלדת!

עם המוניטין שצברנו ב-ETL אתם יכולים להיות בראש שקט ולדעת שיש לנו יש את כל החלפים והציוד הנדרש על מנת לתקן את המחשב ולהחזירו למצב עבודה תקין לחלוטין. בנוסף לכך, אנחנו מספקים אחריות מלאה במעבדה של כ-3 חודשים על התיקונים שאנחנו מבצעים, ואנו אמונים על תיקון והחלפת כל בעיית חומרה במחשבים ניידים לרבות החלפת מסך למחשב נייד וכרטיסי מסך, תיקון לוח אם למחשב נייד וגם תיקון מטען למחשבים ניידים.

אנחנו כאן בשבילכם!

ב-ETL מבצעים החלפת מקלדת למחשב נייד עם אבחון ראשוני בחינם, מקבלים אחריות מלאה, והכל תוך קבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

למידע נוסף או שאלות בנושא התקשרו עוד היום ל-ETL מעבדת מחשבים בטלפון 077-5118000 או במספר 050-5118000,  בוואטסאפ 051-5118200 אנו נשמח לספק את שירותינו המקצועיים במהירות וביעילות במעבדה שלנו.

המעבדה שלנו ממוקמת בכתובת קרליבך 15, ת”א. אנו פועלים בימים א-ה בשעות 09:00 עד 18:00 וכן ביום שישי וערבי חג בשעות 10:00 עד 13:00.

manwithipad
PCicons

התקשרו עכשיו למעבדה 077-5118000 וקבלו
5% הנחה על החלפת מקלדת מחשב נייד מקורית במעבדה

להזמנה און-ליין לחץ כאן
צור קשר
מלא את הטופס או שלח דוא"ל ישירות אל: office@etl.co.il
דילוג לתוכן