להחליף מסך למחשב נייד

החלפת מסך למחשב נייד

מסך המחשב נייד שלכם נסדק או נשבר? מסך המגע של הלפטופ שלכם סדוק ומעוניינים להחליף את המסך ללא הטאצ’?

“איתיאל מעבדת מחשבים”, צוות מומחים בתיקון והחלפת מסכי מחשבים ניידים ומחליפה מסכים לכל דגמי המחשבים הניידים של כל החברות והיצרנים. יתרון משמעותי במעבדה שלנו, הוא בניסיון ובקשר הצמוד עם ספקי ויבואני רכיבים מקוריים לכל דגמי המחשבים של החברות המובילות, המאפשרים לנו לתת מענה יעיל, זמין ואיכותי – עבורכם ועבור המחשב שלכם.

מתי יש צורך לבצע החלפת מסך למחשב נייד?

כאשר מסך המחשב הנייד נשבר או נסדק ובמקרים מסוימים כאשר המסך מרצד, הפתרון החלפת המסך כדי להחזיר אותו לעבודה נוחה יותר ולנראות אסתטית. אך לא רק האסתטיקה מדברת במקרים של מחשב נייד עם מסך סדוק.

אם המסך סדוק/שבור באזורים של רכיבים חיוניים במחשב הדבר עשוי להשפיע בהמשך על תקינות הרכיבים וליצור תקלות זמניות וקבועות עד למצב של ריצוד המסך או תקלות הגורמות למצבים בהם המחשב אינו נדלק.

 

החלפת מסך למחשב נייד

החלפת מסך למחשב נייד לשיפור חווית המשתמש ואיכות התמונה

לקוחות המעוניינים לשדרג את איכות המסך שלהם ואת חווית הצפייה וחדות התמונה במחשב, יכולים גם הם להסתייע בשירותי החלפת מסך למחשב נייד באיתיאל מעבדת מחשבים. מעוניינים לקבל המלצה על מסך למחשב נייד ברזולוציה איכותית וברמה גבוהה? אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום!

אז איך יודעים עם המחשב שלי נפגע כתוצאה מהנפילה והאם דבר זה ישפיע על העלויות מעבר לעלויות הרכיב עצמו, כלומר, מסך למחשב הנייד ועלות העבודה של החלפת המסך למחשב הנייד?

זאת שאלה מצוינת! באיתיאל מעבדת מחשבים במסגרת ביצוע בדיקת המסך עצמו לטובת התאמת המסך למחשב הנייד שלכם תתבצע בדיקה כללית לווידוא תקינותו בעת ביצוע הבדיקה ובעת ביצוע הרכבת המסך החדש על מחשבכם.

שהרי, אחרי החלפת המסך למחשב נייד חשוב לוודא שהמסך לא רק תואם אלא גם נדלק, עולה ומאפשר לכם לחזור לעבודה יעילה על המחשב הנייד שלכם.

החלפת מסך למחשב נייד

החלפת מסך למחשב נייד, דורשת ידע מקצועי וניסיון – גם בתהליך העבודה עצמו וגם בידע והיכרות עם ספקים. פירוק מחשבים ניידים חייב להתבצע באופן קפדני, מסודר ומדויק כדי למנוע נזקים למחשב.

חשוב להבין, כי קיים מס’ גדול של מסכים למחשבים ניידים בכל דגם ודגם, לכן בדיקת סוג המסך המתאים למחשב דורש את פירוק המחשב ובדיקת מדבקת הברקוד אשר נמצאת בצד הפנימי האחורי של המחשב, וזאת, כדי להזמין את המסך שייתן פתרון למחשב שלכם מבחינת איכות העבודה ולא רק בהתאמה לגודל והנראות.

האם ניתן לבדוק איזה מסך מתאים למחשב נייד לא פירוק המחשב?

לפעמים זה ניתן. טכנאי מנוסה ומקצועי ידע להבחין בסוג המסך הדרוש למחשב הנייד שלכם בעת הבדיקה הראשונית ללא הצורך בפירוק המחשב למעט מקרים של מחשבים ניידים עם מסכים מסוג טאצ’ ודגמים לא סטנדרטיים.

“איתיאל מעבדת מחשבים”, עובדת עם הספקים האמינים ביותר ואינה מתפשרת על איכות המסך ואיכות הייצור ודוגלת לעבוד עם הספקים האמינים ביותר ובסטנדרט הגבוה ביותר כדי להעניק את אותה הרמה והאיכות הן של הרכיבים עצמם והן של העבודה.

החלפת מסך מקורי למחשב נייד – מסכים למחשבים ניידים ממיטב היצרנים ולכל המחשבים הניידים הקיימים!

חשוב לנו לתת את השירות הטוב ביותר וברמה הגבוהה ביותר ללקוחות המעבדה. לכן, אנחנו ב”איתיאל מעבדת מחשבים”, בודקים ובוחנים את הספקים והיבואנים איתם אנו עובדים כדי לוודא שאיכות המוצר הינה ללא דופי. ומעניקים שירות החלפת מסך לכל הדגמים והחברות של המחשבים הניידים בהקפדה על שימוש ברכיבים מקוריים.

החלפת מסך מהיום להיום – האם זה אפשרי?

“איתיאל מעבדת מחשבים”, מחזיקה מלאי גדול של מסכים חדשים ומקוריים למחשבים הניידים הסטנדרטיים, לכן, במרבית המקרים תוכלו ליהנות מהחלפת מסך למחשב נייד תוך יום!

במידה והמסך אינו קיים במלאי המעבדה וקיים במלאי היבואן, במרבית המקרים הזמנת המסך למחשב הנייד שלכם והחלפתו יתבצעו תוך שניים-שלושה ימי עבודה.

החלפת מסך מגע למחשב נייד החלפת מסך טאצ’ במעבדה

“איתיאל מעבדת מחשבים”, מעניקה שירותי החלפת מסך לכל סוגי המחשבים הניידים, בכללם גם מחשבים ניידים מסוג טאצ’ ועובדת עם מיטב היבואנים בתחום המסכים הללו בכל הקשור למחשבים ניידים. אנו מיומנים בהתאמה והחלפת מסכי מגע למחשבים ניידים.

אז אילו מסכים אנחנו מתקנים?

“איתיאל מעבדת מחשבים”, מחליפה מסכים של כלל החברות, ביניהם: החלפת מסך למחשב נייד אפל, החלפת מסך למחשב נייד HP, החלפת מסך מחשב נייד לנובו, החלפת מסך למחשב נייד LG, החלפת מסך לפטופ דל, החלפת מסך למחשב נייד סמסונג, החלפת מסך מחשב נייד טושיבה, החלפת מסך למחשב נייד אייסר, החלפת מסך למחשב נייד אסוס. בהתאם לסוג מסך מחשב נייד החדש, ההחלפה יכולה אף לשדרג את פעולת המחשב והתצוגה המתקבלת ממנו.

ברשותנו הכלים המקצועיים והידע הרב המאפשרים לנו לספק לכם שירות יעיל ומהיר בהתאמה לצרכים שלכם. החלפת המסך לא זאת בלבד שתיתן מענה לנזק החיצוני שלו אלא יכולה אף לשפר ולשדרג את איכות הצפייה והתמונה המתקבלת ממנו כי למסכי מחשב יש בלאי ועם הזמן התצוגה נחלשת ואיכותה יורדת.

נוסף על שירות החלפת המסכים, אנו “באיתיאל מעבדת מחשבים”, מתמחים בתיקון קשת רחבה של בעיות ותקלות נוספות במחשבים ניידים, כדוגמת תיקון לוח אם למחשב נייד, תיקון או החלפת כרטיס מסך מחשב נייד, שדרוג או החלפת דיסק קשיח למחשב נייד, החלפת מקלדת מחשב נייד ועוד שורה ארוכה של תקלות ברכיבים שונים.

צרו אתנו קשר עוד היום לקבלת שירות החלפת מסך לפטופ ולקבל מידע נוסף אודות שירות זה ושירותים נוספים בתחום תיקון מחשבים ניידים ונייחים PC ומק.

אנחנו זמינים עבורכם בטלפון 077-5118000

התקשרו עכשיו למעבדה 077-5118000 וקבלו 5% הנחה על החלפת מסך למחשב נייד במעבדה

צור קשר
מלא את הטופס או שלח דוא"ל ישירות אל: office@etl.co.il
דילוג לתוכן