מטען למחשב נייד טושיבה

מטען למחשב נייד טושיבה ייחודי ומשתנה בין כול סוג ודגם של מחשב טושיבהו, בין אם מדובר במטען למחשב נייד Toshiba Sattelite או מטען למחשב נייד Toshiba Portege ugus. קיימים כ 4 דגמי מטען למחשב נייד טושיבה מקוריים שונים במלאי המעבדה.
אנו במעבדת איתיאל מציעים ללקוחותינו את כל סוגי המטענים לטושיבה מקוריים בהתאם לסוג ודגם, וערכי מתח (וולט ואמפר) והפלג של המחשב טושיבה ומתאימים מטען מחשב נייד Toshiba מקורי בלבד. מדובר במטענים למחשב נייד טושיבה מקוריים המונעים מתקלות ברשת החשמל לחדור לרכיביו הפנימיים של המחשב, בנוסף מונעים התחממות יתר לא רצוייה של הסוללה ורכיבי המחשב, שומרים על תקינותם ומונעים את קלקולם לאורך זמן. יתרה מכך, ברכישת מטען למחשב נייד מקורי טושיבה, וכל מטען למחשב נייד מקורי במעבדה שלנו תזכה אתכם ב- 5% הנחה (ללקוחות האתר-נא לדרוש בעת התשלום) ותסופק עם 12 חודשי אחריות יצרן במעבדה.

באיתיאל מעבדת מחשבים תוכלו למצוא מטען למחשב נייד טושיבה (Toshiba) מקורי ואיכותי.

הצורך בטעינת מחשב נייד עם מטען למחשב נייד Toshiba המקוריהמחשב הנייד יצר מהפכה משמעותית בתרבות העבודה במשק, באפשרות לשימוש במחשב ובאינטרנט בכל מקום בארץ ובחו”ל, ולאו דווקא מהבית או מהמשרד. לכן, רבים בוחרים להשקיע ברכישת מטען מחשב נייד טושיבה מקורי ואמין נוסף. עם זאת, מחשבים ניידים של טושיבה דורשים מתח טעינה בלעדי ומדוייק ויעבדו באופן אופטימלי ולאורך זמן רק עם מטען למחשב נייד טושיבה מקורי של חברת Toshiba.

מטען Toshiba איכותיים ואמינים

מטען למחשב נייד טושיבה מקורי מיוצר על ידי חברת טושיבה היפנית אשר מוכרת בעשורים האחרונים כיצרנית מחשבים ומוצרי מחשב מהמובילות והמבוקשות בעולם. מטען למחשב נייד טושיבה מקורי נחשב בעולם כמוצר אמין ואיכותי, מטען למחשב נייד טושיבה מבצע את פעולת הטעינה במהירות ובאופן בטוח, ומאפשר לאחר מכן עבודה רצופה לפרקי זמן ממושכים.

חשיבות רכישת מטען למחשב נייד טושיבה מקורי ותואם

אנו ממליצים לכל לקוחותינו על רכישת מטען למחשב נייד טושיבה מקורי ומותאם למחשבכם, ואנו מחזיקים במלאי זמין את כל סוגי מטען למחשב נייד טושיבה המקוריים של חברת Toshiba ושל כל יצרני המחשבים הניידים המובילים הנמכרים בארץ. ההמלצה נובעת מהיותם מטענים איכותיים במיוחד המתאימים בדיוק לסוג ומשאבי המחשב הנייד שלכם, מטען למחשב נייד טושיבה מקוריים מונעים את התחממות הסוללה והמחשב, מונעים היווצרות תקלות, ותורמים להארכת ימיהם וניצול מלא של מהירות מעבד וזיכרון המחשב. בנוסף, מכיוון שלכל דגם של מחשב ומטען למחשב נייד טושיבה יש מתח (וולט) וזרם (אמפר) ופלאג משלו עדיף שתגיעו אלינו עם מטען למחשב נייד טושיבה הישן ועם המחשב הנייד, בכדי שנוכל לבצע בדיקת תאימות מלאה בבחירת מטען טושיבה מקורי הנכון עבור מחשבכם.

מטען למחשב נייד טושיבה ומידע נוסף

לרכישת מטען למחשב נייד טושיבה מקוריים ומטענים מקוריים של חברות המחשבים המובילות דל, אסוס, סוני, סמסונג, אייסר, אפל-מק, לנובו, LG,ו- HP, הינכם מוזמנים להגיע אלינו או ליצור קשר עם איתיאל מעבדת מחשבים בטלפון 077-5118000. פנו אלינו עוד היום ואנו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם עוד פרטים ומידע מקצועי בנושא.

להגדלה לחצו על התמונה
קיימים כ-10 דגמי מטען טושיבה מקוריים שונים במלאי המעבדה

התקשרו עכשיו למעבדה 077-5118000 וקבלו
5% הנחה ברכישת מטען טושיבה מקורי במעבדה

– כל המטענים למחשבים ניידים של טושיבה הנמכרים בארץ קיימים במלאי זמין לרכישה מיידית במעבדה
– מומלץ להשתמש במטען מקורי למניעת התחממות המחשב והסוללה וקילקולם
– מומלץ להגיע עם המחשב הנייד והמטען הישן (במידה וקיים) לבדיקת תאימות במעבדה
– כבל חשמל למטען מחשב נייד נמכר בנפרד בדר”כ מועבר מהמטען הישן.
– 12 חודשי אחריות יצרן לכל המטענים המקוריים במעבדה

צור קשר
מלא את הטופס או שלח דוא"ל ישירות אל: office@etl.co.il
דילוג לתוכן