מטען למחשב נייד סמסונג

באיתיאל מעבדת מחשבים תוכלו למצוא מטען למחשב נייד סמסונג (Samsung) מקורי ואיכותי, המותאם באופן מלא לדגם המחשב הנייד שיש ברשותכם. בנוסף לכך, אנו מחזיקים במטענים מקוריים של חברות רבות, לרבות מטענים למחשבים ניידים מקוריים של לנובו, טושיבה, אפל, דל, אסוס, אייסר, סוני ו- .HP כמו כן, ברכישת מטען למחשב נייד סמסונג מקורי או כל מטען למחשב נייד מקורי אחר מהמעבדה שלנו, תזכו לקבל הנחה של 5% ואחריות יצרן למשך שנה.

הצורך בהטענת מחשב נייד

מחשב נייד יצר מהפכה משמעותית בתרבות העבודה במשק, באפשרות להשתמש במחשב ובאינטרנט בכל מקום בארץ ובעולם, ולאו דווקא מהבית או מהמשרד. לכן, רבים בוחרים להשקיע ברכישת מחשב נייד איכותי ואמין כפי שיש לחברת לנובו להציע. יחד עם זאת, מחשבים אלו נדרשים במתח טעינה מותאם עם מטען מקורי של חברת המחשבים.

מטענים איכותיים ואמינים

המטענים המקוריים מיוצרים על ידי חברת סמסונג הקוריאנית אשר מוכרת בעשורים האחרונים כיצרנית מחשבים ומוצרי מחשב מהמובילות והמבוקשות בעולם. המטענים של סמסונג נחשבים בעולם כמוצרים אמינים ואיכותיים, המבצעים את פעולת הטעינה במהירות ומאפשרים לאחר מכן עבודה רצופה לפרקי זמן ממושכים.

חשיבות רכישת מטען מקורי ותואם

אנו ממליצים לכל לקוחותינו על רכישת מטען מקורי ומותאם למחשבם, ואנו מחזיקים במלאי זמין את כל המטענים המקוריים של כל יצרני המחשבים הניידים המובילים. ההמלצה נובעת מהיותם מטענים איכותיים במיוחד המתאימים בדיוק לסוג ומשאבי המחשב הנייד שלכם, מונעים את התחממות הסוללה והמחשב, מונעים היווצרות תקלות, ותורמים להארכת ימיהם וניצול מלא של מהירות מעבד וזיכרון המחשב. בנוסף, מכיוון שלכל דגם של מחשב יש מתח (וולט) וזרם (אמפר) ופלאג משלו עדיף שתגיעו אלינו עם המטען הישן ועם המחשב הנייד, בכדי שנוכל לבצע בדיקת תאימות מלאה בבחירת מטען סמסונג (או: לנובו, אפל, טושיבה וכו' בהתאם לדגם המחשב הנייד שלכם) הנכון עבורכם.

מטעני סמסונג ומידע נוסף

לרכישת מטעני סמסונג מקוריים ומטענים מקוריים של חברות לנובו, אסוס, סוני, דל, אייסר, אפל-מק, טושיבה, LG,ו- HP, הינכם מוזמנים להגיע אלינו או ליצור קשר עם איתיאל מעבדת מחשבים בטלפון 077-5118000. פנו אלינו עוד היום ואנו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם עוד פרטים ומידע מקצועי בנושא.

להגדלה לחצו על התמונה
קיימים כ-10 דגמי מטען סמסונג מקוריים שונים במלאי המעבדה

התקשרו עכשיו למעבדה: 077-5118000 וקבלו
5% הנחה ברכישת מטען סמסונג מקורי במעבדה

– כל סוגי המטען למחשב נייד סמסונג מקורי הנמכרים בארץ קיימים במלאי זמין לרכישה במעבדה
– מומלץ להשתמש במטען מקורי למניעת התחממות המחשב והסוללה וקילקולם
– מומלץ להגיע עם המחשב הנייד והמטען הישן (במידה וקיים) לבדיקת תאימות במעבדה
– 12 חודשי אחריות יצרן לכל המטענים המקוריים במעבדה
– כבל חשמל למטען מחשב נייד נמכר בנפרד בדר”כ מועבר מהמטען הישן.

צור קשר
מלא את הטופס או שלח דוא"ל ישירות אל: office@etl.co.il
דילוג לתוכן