מטען למקבוק אייר

מטען למקבוק אייר (MacBook Air) של אפל (Apple) ייחודי ומשתנה בין כול סוג ודגם של מחשבי מקבוק, בין אם מדובר במטען למקבוק, מטען למקבוק פרו או מטען למקבוק אייר. אנו במעבדת איתיאל מציעים ללקוחותינו את כל סוגי המטענים בהתאם לסוג, שנה ומספר הדגם של המקבוק. מדובר במטענים מקוריים המונעים התחממות לא רצויה של הסוללה והמחשב, שומרים על תקינותם ומונעים את קלקולם. יתרה מכך, רכישת מטען למקבוק אייר מקורי של אפל או מטען למחשב נייד מקורי של כל חברה אחרת במעבדה שלנו תזכה אתכם ב- 5% הנחה (ללקוחות האתר-נא לדרוש בעת התשלום) ותסופק עם 12 חודשי אחריות יצרן.

איך יודעים שמטען למקבוק אייר מקולקל

זיהוי מצב בו מטען למקבוק אייר מקולקל אפשרי על ידי מספר סימנים המופיעים במחשב. הסימנים יכולים בין היתר להתבטא באי פעילות של נורת ביקורת המטען למקבוק אייר, או לחילופין במקרה שהנורה נדלקת אך המקבוק אייר אינו נטען, או שהוא נטען ומפסיק לטעון לסירוגין. במקרים אלו יש צורך להגיע למעבדה שלנו עם המחשב והמטען למקבוק אייר לבדיקה במקום ללא עלות ובמידת הצורך להחליף מטען למקבוק אייר. כמו כן, גם אם הכבל של המטען למקבוק אייר נחבל או נקרע יש צורך בהחלפתו של מטען למקבוק אייר. בכל מקרה, במידה ויש לכם בעיות בטעינת המקבוק אייר מומלץ להגיע למעבדה שלנו, בה תזכו לאבחון ראשוני חינם אשר יבדוק ויאתר את הסיבה המדויקת לאי טעינת המחשב הנייד שלכם.

רכישת מטען למקבוק אייר מקורי ומותאם

חשוב לדעת כי לכל דגם מחשב ומטען למקבוק אייר יש מתח (וולט) וזרם (אמפר) ופלאג ייחודי משלו. כך למשל, אם אתם נדרשים לרכוש מטען למקבוק פרו או מטען למקבוק אייר וכל מטען למקבוק חשוב שהוא יהיה מוצר מקורי של אפל, המותאם לדגם המחשב שלכם. אם תרכשו מטען למקבוק אייר שאינו מותאם, בעל צריכת מתח וולט שונה, הדבר עלול לגרום לנזק חמור בלוח האם ולעלות בתיקון הרבה יותר יקר, ו/או פגיעה בביצועי המחשב (מלבד דגמים בודדים המותאמים ליותר מסוג מטען אחד עם מתח עבודה שונה). יתרה מכך, אנו ממליצים שתגיעו למעבדה שלנו עם מחשב המקבוק אייר והמטען למקבוק אייר הישן שלו, וכך נוכל לבצע בדיקת תאימות מלאה בבחירת מטען למקבוק אייר מקורי חדש עבור המחשב הנייד שלכם.

מטענים מקוריים של אפל

אנו מחליפים מטען למקבוק אייר רק עם מטען למקבוק אייר מקורי של חברת אפל. מטענים אלו מיוצרים על ידי חברת אפל והינם בעלי רמת תאימות אופטימאלית עבור מחשב המקבוק אייר שלכם. מעבר לכך, חברת אפל ידועה באיכות הגבוהה וחסרת הפשרות של מוצריה, ולכן גם המטענים שהיא מייצרת עשויים מרכיבים אלקטרוניים הטובים והאיכותיים ביותר, בעלי רמת אמינות מאוד גבוהה אשר ישרתו אתכם למשך הרבה שנים. כפועל יוצא מכך, עדיף שלא לחסוך כמה שקלים על מטען למקבוק אייר שאינו מקורי מכיוון שלטווח הארוך רכישת מטען למקבוק אייר מקורי של אפל מאיתנו הינה הרבה יותר נכונה וחסכונית.

לרכישת מטען למקבוק אייר מקורי

לקניית מטען למקבוק אייר מקורי בהתאמה מלאה, ולקבלת אבחון ראשוני ללא עלות ומידע נוסף בנושא, התקשרו כבר עכשיו אל מעבדת איתיאל בטלפון 077-5118000. פנו אלינו ותיהנו משירות אמין ומהיר במחיר משתלם.

להגדלה לחצו על התמונה
קיימים כ-10 דגמי מטען מקבוק מקוריים שונים במלאי המעבדה

התקשרו עכשיו למעבדה 077-5118000 וקבלו
5% הנחה ברכישת מטען למקבוק אייר מקורי במעבדה

– כל סוגי המטען למקבוק אייר מקוריים של אפל הנמכרים בארץ קיימים במלאי לרכישה מיידית במעבדה
– מומלץ להשתמש במטען למקבוק אייר מקורי למניעת התחממות המחשב והסוללה וקילקולם
– מומלץ להגיע עם המחשב הנייד והמטען למקבוק אייר הישן (במידה וקיים) לבדיקת תקינות ותאימות במעבדה
– 12 חודשי אחריות יצרן לכל סוגי המטען למקבוק אייר המקוריים של אפל במעבדה
– קיימים במלאי מטען למקבוק אייר 45 וואט, מטען למקבוק אייר 60 וואט, מטען למקבוק 85 וואט, מטען למקבוק טייפ סי

צור קשר
מלא את הטופס או שלח דוא"ל ישירות אל: office@etl.co.il
דילוג לתוכן