מטען למקבוק פרו

למטען למקבוק פרו (MacBook Pro) של אפל (Apple) ייחודי ומשתנה בין כול סוג ודגם של מחשב מקבוק, בין אם מדובר במטען למקבוק במטען למקבוק פרו או מטען למקבוק אייר. אנו במעבדת איתיאל מציעים ללקוחותינו את כל סוגי המטענים בהתאם לסוג, שנה ומספר הדגם של המקבוק פרו והמטען למקבוק פרו. מדובר במטענים מקוריים המונעים התחממות יתר של הסוללה והמחשב, שומרים על תקינותם ומונעים את קלקולם. יתרה מכך, רכישת מטען למקבוק פרו מקורי של אפל או מטען למחשב נייד מקורי של כל חברה אחרת במעבדה שלנו תזכה אתכם ב- 5% הנחה (ללקוחות האתר-נא לדרוש בעת התשלום) ותסופק עם 12 חודשי אחריות יצרן.

איך יודעים שמטען למקבוק פרו מקולקל

זיהוי מצב בו מטען למקבוק פרו מקולקל אפשרי על ידי מספר סימנים המופיעים במחשב. הסימנים יכולים בין היתר להתבטא באי פעילות של נורת ביקורת המטען למקבוק פרו, או לחילופין במקרה שהנורה נדלקת אך המקבוק אייר אינו נטען, או שהוא נטען ומפסיק לטעון לסירוגין. במקרים אלו יש צורך להגיע למעבדה שלנו עם המחשב והמטען לבדיקה במקום ללא עלות ובמידת הצורך להחליף מטען. כמו כן, גם אם הכבל של המטען למקבוק פרו נחבל או נקרע יש צורך בהחלפתו של מטען למקבוק פרו. בכל מקרה, במידה ויש לכם בעיות בטעינת המקבוק אייר מומלץ להגיע למעבדה שלנו, בה תזכו לאבחון ראשוני חינם אשר יבדוק ויאתר את הסיבה המדויקת לאי טעינת המחשב הנייד שלכם.

רכישת מטען למקבוק פרו מקורי ומותאם

חשוב לדעת כי לכל דגם מחשב ומטען למקבוק פרו יש מתח (וולט) וזרם (אמפר) ופלאג ייחודי משלו. כך למשל, אם אתם נדרשים לרכוש מטען למקבוק פרו או מטען למקבוק אייר וכל מטען למקבוק חשוב שהוא יהיה מוצר מקורי של אפל, המותאם לדגם המחשב שלכם. אם תרכשו מטען שאינו מותאם, בעל צריכת מתח וולט שונה, הדבר עלול לגרום לנזק חמור בלוח האם ולעלות בתיקון הרבה יותר יקר, ו/או פגיעה בביצועי המחשב (מלבד דגמים בודדים המותאמים ליותר מסוג מטען אחד עם מתח עבודה שונה). יתרה מכך, אנו ממליצים שתגיעו למעבדה שלנו עם מחשב המקבוק פרו והמטען למקבוק פרו הישן שלו, וכך נוכל לבצע בדיקת תאימות מלאה בבחירת מטען מקורי חדש עבור המחשב הנייד שלכם.

מטען למקבוק פרו מקורי של אפל

אנו מחליפים מטען למקבוק פרו רק עם מטען למקבוק פרו מקורי של חברת אפל. מטענים אלו מיוצרים על ידי חברת אפל והינם בעלי רמת תאימות אופטימאלית עבור מחשב המקבוק פרו שלכם. מעבר לכך, חברת אפל ידועה באיכות הגבוהה וחסרת הפשרות של מוצריה, ולכן גם המטענים שהיא מייצרת עשויים מרכיבים אלקטרוניים הטובים והאיכותיים ביותר, בעלי רמת אמינות מאוד גבוהה אשר ישרתו אתכם למשך הרבה שנים. כפועל יוצא מכך, עדיף שלא לחסוך כמה שקלים על מטען למקבוק פרו שאינו מקורי מכיוון שלטווח הארוך רכישת מטען למקבוק פרו מקורי של אפל מאיתנו הינה הרבה יותר נכונה וחסכונית.

לרכישת מטען למקבוק פרו מקוריים

לקניית מטען למקבוק פרו מקורי בהתאמה מלאה, ולקבלת אבחון ראשוני ללא עלות ומידע נוסף בנושא, התקשרו כבר עכשיו אל מעבדת איתיאל בטלפון 051-5118001. פנו אלינו ותיהנו משירות אמין ומהיר במחיר משתלם.

להגדלה לחצו על התמונה
קיימים כ-10 דגמי מטען מקבוק מקוריים שונים במלאי המעבדה

התקשרו עכשיו למעבדה 077-5118000 וקבלו
5% הנחה ברכישת מטען למקבוק פרו מקורי במעבדה

– כל סוגי המטען למקבוק פרו מקוריים של אפל הנמכרים בארץ קיימים במלאי לרכישה מיידית במעבדה
– מומלץ להשתמש במטען למקבוק פרו מקורי של אפל למניעת התחממות המחשב והסוללה וקילקולם
– מומלץ להגיע עם המחשב הנייד והמטען למקבוק פרו הישן (במידה וקיים) לבדיקת תקינות ותאימות במעבדה
– 12 חודשי אחריות יצרן לכל סוגי המטען למקבוק פרו המקוריים של אפל במעבדה
– קיימים במלאי מטען למקבוק 45 וואט, מטען למקבוק פרו 60 וואט, מטען למקבוק פרו 85 וואט, מטען למקבוק פרו טייפ סי

צור קשר
מלא את הטופס או שלח דוא"ל ישירות אל: office@etl.co.il
דילוג לתוכן