פירמוט מחשב נייד

פירמוט מחשב נייד או מחיקת מחשב נייד הוא שלב ראשון בתהליך התקנת מערכת הפעלה וינדוס או מקינטוש. שלב זה כולל מחיקת כל הקבצים, התוכנות ותוכניות המחשב הנייד מהכונן הקשיח של המחשב הנייד. המחיקה כוללת מחיקת מידע אישי כגון: תמונות, מסמכים, מוסיקה, קבצי וידאו ומשחקים שמורים, וקבצי מערכת כגון: תוכנות וקבצי מערכת ההפעלה של המחשב הנייד.

פירמוט מחשב נייד לנובו

 

פירמוט והתקנה מלאה של מערכת הפעלה למחשב נייד – כולל התקנות והכנה לשימוש אופטימאלי ובטוח – 526ש”ח

כולל פרמוט והתקנת מערכת WINDOWS או OSX, הורדה והתקנת עדכוני אבטחה מלאים ועדכניים, תוכנות לתמיכה בטכנולוגיות אינטרנט, תחזוקת המחשב ותוכנות עזר – אופיס, אדובי, ג’אווה, פלאש, CCLEANER, VLC ועוד.. כולל בדיקה יסודית לחומרת המחשב לפני תהליך הפרמוט והתקנות התוכנה.

פירמוט והתקנה בסיסית של מערכת הפעלה וינדוס למחשב נייד – 410ש”ח

כולל פירמוט / מחיקת דיסק קשיח והתקנה בסיסית של מערכת הפעלה וינדוס

לא כולל בדיקות חומרה למחשב

פירמוט / מחיקת דיסק קשיח של מחשב נייד והכנה להתקנת וינדוס או מק – 292ש”ח

כולל פרמוט או מחיקת דיסק קשיח פנימי של מחשב נייד והכנה להתקנת מערכת הפעלה או פירמוט דיסק גיבוי חיצוני והכנה לשימוש.

פירמוט והתקנה מלאה בשילוב רישיון אנטי וירוס אקטיבי מקנה אחריות למשך שנה על ידנו לתקינות הוינדוס.
אחריות זו הינה אחריות בלעדית הניתנת על ידנו במעבדה ואינה ניתנת ע”י אף גורם בתחום.

התקשרו עכשיו למעבדה 077-5118000 וקבלו
ייעוץ ואבחון ראשוני במעבדה חינם

– אנטי וירוס אקטיבי עם רישיון שנתי 233 ₪. בעת פרמוט והתקנה מלאה למחשב 175 ₪
– ההתקנות אינן כוללת רישיונות. התוכנות המוצעות להתקנה, של הלקוח או ברכישה במעבדה.
– עלויות העבודה במעבדה כוללות מע”מ.

 

 

פירמוט מחשב

פירמוט מחשב הוא תהליך בו נמחקים כל הנתונים מהדיסק הקשיח של המחשב ומערכת ההפעלה מותקנת מחדש. זה כמו לתת למחשב שלך התחלה חדשה: הכל מתנקה, ואתה מתחיל מאפס. בדרך כלל התהליך יכול לכלול גם התקנה מחדש של תוכנות נוספות שהיו מותקנות במערכת. הפירמוט הוא שלב חשוב ולעיתים נחוץ בניהול תחזוקה של מחשבים, אך מצד שני הוא צעד שצריך להיעשות בזהירות רבה, מאחר והוא מוחק לחלוטין את כל הנתונים שהיו על המחשב.

פרמוט מחשב הוא תהליך שנדרש במקרים מסוימים: אם המחשב מתחיל לפעול באיטיות חריגה, אם נפגע מווירוס שאי אפשר להסירו, או אם אתם מתכננים למכור את המחשב ורוצים לוודא שכל המידע האישי נמחק לחלוטין.

זהו תהליך שדורש ביצוע זהיר, שכן הוא כולל מחיקה מוחלטת של כל הנתונים על המחשב. לכן, לפני ביצוע הפירמוט, יש לוודא שקיים גיבוי מלא ועדכני של כל הנתונים החיוניים – קבצים, תמונות, ומסמכים.

בנוסף, במקרה של פרמוט, נדרש להביא עותק של מערכת ההפעלה לצורך התקנה מחדש שלה. בחלק מהמקרים, המחשב יגיע עם תוכנת התקנה מובנית שנשמרת במקום מיוחד בדיסק הקשיח שלא מושפע מהפירמוט, אך בחלק מהמקרים יידרש לרכוש או להוריד עותק של מערכת ההפעלה.

לאחר ביצוע הפירמוט, המחשב יהיה כמו חדש – מהיר יותר, נקי מתוכנות מיותרות, ומוכן (כמעט*) להתחיל לעבוד מחדש. זו הזדמנות מצוינת לסדר ולארגן את המחשב בצורה שתסייע לו להיות חסין מפני וירוסים ותוכנות זדוניות אחרות לאורך זמן.

* הערה – בסיום פרמוט יש שלבים נוספים הדרושים לביצוע טרם שימוש מיטבי במחשב.

כגון: הורדה והתקנת עדכוני אבטחה מלאים ועדכניים, הורדה והתקנת דרייברים עדכניים, התקנת תוכנות לתמיכה בטכנולוגיות אינטרנט, תוכנות לתחזוקת המחשב ותוכנות עזר – אופיס, אדובי, ג’אווה, פלאש, CCLEANER, VLC ועוד..

איך מפרמטים מחשב נייד dell?

חשוב לזכור שפירמוט של מחשב מערכת הפעלה משמעו מחיקה מלאה של כל הנתונים, ולכן זה צריך להתבצע רק אחרי גיבוי מלא של כל המידע החיוני שלך.

 • גיבוי מידע – ודאו שיש לכם גיבוי של כל הנתונים לפני שאתם מתחילים. הגיבוי יכול להתבצע בעזרת כונן חיצוני – דיסק קשיח חיצוני לגיבוי או דיסק און קיי (פחות מומלץ, כי מיועד בעיקר להעברת מידע ממקום למקום ולא לגיבוי ארוך טווח) או אפשרות טובה נוספת היא בשמירת הגיבוי על מחשב נוסף.
  “ענן” – אינו מומלץ ואינו משמש כגיבוי בטוח מספיק כי הענן בעיקרו מיועד לשיתוף מידע ולא לשמירת מידע אישי, מטבעו הוא חשוף לכל העולם ואשתו.
 • מערכת הפעלה – ודאו שיש לכם עותק של מערכת ההפעלה להתקנה מחדש.
 • איפוס – לחצו על כפתור ה-Start, ואז לחץ על הגדרות (Settings). בחר ב’עדכון ואבטחה’ (Update & Security), ולאחר מכן ב’שחזור’ (Recovery). לחץ על ‘התחל מחדש עכשיו’ (Get started) מתחת ל’איפוס את ה-PC הזה’ (Reset this PC). לאחר מכן, תבחר ‘הסר הכל’ (Remove everything).
 • המשך ההוראות – עקבו אחר ההוראות שמופיעות על המסך. המחשב יתחיל בתהליך של איפוס שיכול לקחת זמן מה. לאחר שהתהליך הזה מסתיים, המערכת תהיה כמו חדשה ומוכנה לשלב הבא, הכנת המחשב לשימוש מיטבי.

שימו לב שהתהליך בכל מחשב ומחשב עשוי להיות שונה מעט, ולכן ייתכן שתצטרך להתאים את ההוראות האלו למצב. בנוסף, כדאי לבדוק את הוראות היצרן של Dell למידע נוסף או עדכונים.

איך מפרמטים מחשב נייד hp?

הפירמוט של מחשב HP דומה מאוד לפירמוט של מחשב DELL, כך שניתן לעקוב אחר ההוראות שניתנו לפירמוט מחשב DELL. התהליך בכל המכשירים המבוססים על מערכת הפעלה WINDOS דומים מאוד וכמעט אין הבדל בין פירמוט מחשב נייד לנובו לתהליך פירמוט מחשב נייד אסוס, או כל מחשב אחר.

מה היתרונות של פרמוט מחשב?

פרמוט מחשב מאפשר למחשב לחזור למצב ההתחלתי שלו, ממש כמעט כמו מחשב חדש לחלוטין. לפירמוט יש מספר יתרונות:

 • מחיקת וירוסים ותוכנות זדוניות – פרמוט ימחק את כל התוכנות הזדוניות, הווירוסים והתוכנות הרגילות שהותקנו על המחשב.
 • שיפור ביצועים – כאשר המערכת מתמלאת בקבצים ותוכנות, היא עשויה להאט. הפירמוט מנקה את המחשב ומקל על עומס המערכת, מה שיכול לשפר את הביצועים.
 • הסרת קבצים ותוכנות מיותרות – במהלך השנים, אנו מתקינים הרבה קבצים ותוכנות שאנו לא משתמשים בהם יותר. הפירמוט מנקה את המחשב מכל הקבצים הללו.
 • מחיקה מוחלטת של מידע אישי – אם אתם מתכננים למכור או לתת את המחשב שלכם, פרמוט מחשב מבטיח שכל המידע האישי שלכם יימחק מהמחשב.
 • פתרון בעיות תוכנה מורכבות – במקרים מסוימים, פרמוט מחשב יכול להיות הדרך היעילה ביותר לפתור בעיות תוכנה מורכבות או בעיות במערכת ההפעלה.
 • התחלה חדשה – לאחר הפירמוט, תוכלו להתחיל עם מחשב “נקי”, להתקין רק את התוכנות שאתם באמת זקוקים להן ולשמור על המערכת מסודרת ונקייה.

במעבדה שלנו אנו מספקים, פירמוט והתקנה מלאה בשילוב רישיון אנטי וירוס אקטיבי ותוכנות לתחזוקת הוינדוס שמקנים אחריות למשך שנה על ידנו לתקינות הווינדוס. אחריות זו הינה אחריות בלעדית הניתנת על ידנו במעבדה ואינה ניתנת ע”י אף גורם אחר בתחום.

אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לתהליך פירמוט מחשב נייד טושיבה או פירמוט מחשב נייד lenovo או כל פירמוט מחשב נייד ווינדוס 10, צרו איתנו קשר בטלפון: 077-5118000 וקבלו ייעוץ ואבחון ראשוני במעבדה חינם.

צור קשר
מלא את הטופס או שלח דוא"ל ישירות אל: office@etl.co.il
דילוג לתוכן