תיקון סוללה למחשב נייד

מכירים את זה שאתם מדליקים את המחשב הנייד, משתמשים בו כמה דקות וכבר נגמרת הסוללה?

מכירים את זה שהמחשב לעיתים פשוט לא נדלק? ומה לגבי מצב בו המחשב מסרב להיטען, או שהוא נטען בצורה איטית מאוד?

אם הבעיות הללו מוכרות לכם כנראה שיש צורך בהחלפת סוללה למחשב נייד או בתיקון בטרייה.

סוללה של מחשב נייד יכולה לייצר בעיות מסיבות שונות כגון אורך החיים של הסוללה שאינו לא בלתי נגמר ולכן ככל שעובר הזמן כך חיי הסוללה מתקצרים. לעיתים, סוללת מחשב נייד צריכה לפרוק מתח חשמלי, ולפעמים בשל חשיפה לתנאי מזג אויר קיצוניים (טמפרטורה של מעל ל-25 מעלות) היא עשויה להתחמם יתר על המידה. בנוסף, הטענת המחשב במטען חלופי שאינו מקורי עלולה לקצר אף היא את חיי הסוללה.

תיקון סוללת לפטופ

תיקון סוללה מתאפשר במקרים בהם הסוללה נחשבת בריאה ולמעשה עדיין לא סיימה את תפקידה. כמו כן חשוב מאוד להבין תחילה האם הבעיה היא בכלל בסוללה או לחלופין במטען הנייד מכיוון שמאוד יכול להיות שהכל צריך להסתכם בהחלפת מטען בלבד. ובכל זאת, במידה ומדובר בתיקון סוללה, חשוב מאוד שלא תנסו לעשות זאת בעצמם בבית מאחר ואתם עלולים להרוס אותה וכתוצאה מכך גם את המחשב.

במידה והסוללה צריכה תיקון חשוב מאוד לגשת לבעל מקצוע אשר יאבחן את הבעיה ויסביר לכם בדיוק מה צריך לעשות.

כיצד להימנע מצורך בתיקון סוללה?

כדי להימנע ממצב שהסוללה צריכה תיקון, תוכלו לנקוט במספר צעדים שמרניים כגון ביצוע תהליך קליברציה (פריקה וטעינה של הסוללה לזיהוי מלוא נפח הסוללה ע״י מערכת ההפעלה) בתקופות זמן קצרות יחסית (אם המחשב הנייד מאפשר זאת). בנוסף, גם שמירת המחשב בסביבה של טמפרטורת החדר יעזור בכך, וכמובן שימוש במטען מקורי בלבד המתאים לסוג ולדגם של המחשב הנייד שלכם.

החלפת סוללה למחשב נייד

לעיתים לא יהיה מנוס מהחלפת בטרייה למחשב נייד. כפי שכבר נאמר לעיל, סוללה היא אינה רכיב שחי לנצח ויש לה אורך חיים מוגבל. כמובן שאורך חיי הסוללה יכול להשתנות בהתאם למידת השימוש במחשב ולמידת הטיפול אותו תבצעו מדי פעם. אף על פי שהחלפת סוללה במחשב נייד הינה עניין פשוט יחסית, חשוב מאוד לבחור בספק שירותי מחשב שיאפשר החלפה של סוללת המחשב בסוללה מקורית המומלצת ע”י יצרן המחשב. שימוש בסוללה חלופית שאינה מקורית יכול להיות פתרון זמני שאכן עובד, אבל עבור מחשבים רבים שימוש בסוללה חלופית יכול לגרור עמו שורה נוספת של תקלות מיותרות.

כיצד תדעו אם אתם נדרשים להחלפת סוללה?

כדי להקדים תרופה למכה ולא להחליף סוללה רק כאשר הנוכחית שובקת חיים ומשביתה עמה את המחשב למספר ימים, כדאי מאוד לבדוק אחת לתקופה מסוימת את מצב הסוללה. אל לנו לסמוך על מערכת ההפעלה של המחשב שתעדכן אותנו, אלא שעלינו לבדוק זאת באמצעות שליחת המחשב למעבדה מומחית או באמצעות תוכנות יצרן ייעודיות המאפשרות בדיקה זו.

 

הרבה פעמים, אנשים עשויים לחשוב שהבעיה היא כללית וכך בעצם לזרוק אלפי שקלים לפח ברכישת מחשב נייד חדש, לכן חשוב מאוד לבדוק את הסוללה לפני שמחליפים את המחשב כולו, משום שהחלפת הסוללה גרידא מסתכמת בכמה מאות שקלים בלבד.

תיקון סוללה:

היכן תקבלו את השירות הטוב ביותר?

ETL הינה מעבדת מחשבים המספקת את השירות המקצועי, האמין והמשתלם ביותר בתחום. במעבדה שלנו תוכלו לקבל אבחון מקצועי ומהיר של הבעיה, לתקן אותה ואף לרכוש מוצרים משלימים או מחליפים כגון סוללות מקוריות, מטענים מקוריים, מקלדות וכיוצא בזה.

 

השירות המסור והמקצועי של ETL  בא לידי ביטוי בצוות מיומן, ובאחריות אשר מגיעה יחד עם התיקון. במעבדה שלנו יש שירות ״סטנדרט ETL״ אליו יכולים להירשם לקוחות עסקיים ופרטיים, ובעצם ליהנות ממענה טכני זמין של צוות המומחים בETL  בכל שעות הפעילות, ובכך לחסוך לעצמם את ההגעה למעבדה. לפרטים נוספים לחצו כאן או התקשרו אלינו עוד היום בטלפון 077-5118000 או במספר 050-5118000,  בוואטסאפ 051-5118200.

אנו נשמח לספק את שירותינו המקצועיים במהירות וביעילות במעבדה שלנו.

 

המעבדה שלנו ממוקמת בכתובת קרליבך 15, ת”א. אנו פועלים בימים א-ה בשעות 09:00 עד 18:00 וכן ביום שישי וערבי חג בשעות 10:00 עד 13:00.

צור קשר
מלא את הטופס או שלח דוא"ל ישירות אל: office@etl.co.il
דילוג לתוכן