החלפת מסך למחשב נייד

החלפת מסך מחשב נייד נדרשת כאשר המסך מתקלקל ואין אפשרות לתקנו, למשל במקרים של נפילה וחבלה שבהם המסך נסדק או נשבר. סיבות אפשריות נוספת שעלולות לגרום למסך להתקלקל הן תקלות בכרטיס המסך, כבלים, תאורה אחורית או בלאי טבעי של רכיבים לאורך זמן עלולות להוביל להופעת קווים צבעוניים, ריצוד, תמונה מעוותת, מסך חשוך, כתמים כהים וירידה באיכות התמונה, או חדירת נוזלים (מים, קפה) שעלולים לגרום לכתמים, פגיעה בפיקסלים, צריבה ואף קצר חשמלי. חשוב לבצע אבחון נכון למצב המסך במעבדה מאחר ולא תמיד יש צורך בהחלפת המסך, אלא שניתן לבצע תיקון מסך ללפטופ ובכך לחסוך הוצאה מיותרת.

כמו כן, רבים בוחרים להחליף מסך מחשב במטרה לשדרג את מסך הלפטופ שלהם ואת איכות המסך. עם זאת, יש לדעת כי שלא כמו במחשב אישי נייח בו החלפת מסך הינה פעולה פשוטה שאינה דורשת ידע מקצועי, המצב שונה לחלוטין בעת החלפת מסך למחשב נייד היות והמסך מובנה בתוך המחשב. לכן, החלפה זו דורשת ידע ומיומנות מקצועית רבה וגם התאמה מלאה של המסך למחשב הקיים על כל מאפייניו וגודלו.

אפשרות להחלפת מסך של מחשב נייד תוצרת כל יצרני המחשבים

כאמור, מחשבים ניידים מסופקים כיחידה מובנת אחת אשר החלפת חלקיה דורשת ידע וכלים מקצועיים וחלפים מקוריים התואמים לדגם ויצרן המחשב נייד. אלו בדיוק האיכויות המצויות במעבדה שלנו שמבצעת החלפת מסך למחשב נייד מקורי לכל סוגי המחשבים הניידים. בין היתר, אנחנו מבצעים החלפת מסך למחשב נייד של אפל, HP, לנובו, LG, דל, סמסונג, טושיבה, אייסר ואסוס. בהתאם לסוג המסך של המחשב הנייד, ההחלפה יכולה אף לשדרג את חדות המסך והתצוגה המתקבלת ממנו.

בנוסף לכך, אנחנו מתמחים בתיקון קשת רחבה של בעיות ותקלות נוספות במחשבים ניידים כדוגמת תיקון לוח אם למחשב נייד, תיקון או החלפת כרטיס מסך של מחשב נייד, שדרוג או החלפת דיסק קשיח למחשב נייד, החלפת מקלדת למחשב נייד ועוד שורה ארוכה של תקלות ברכיבים שונים.

החלפת מסך לפטופ

אם מסך המחשב הנייד נשבר מומלץ שתגיעו למעבדת המחשבים ETL ואנו נתקן או נבצע החלפת מסך מחשב נייד במעבדה. אנחנו נותנים שירות ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, והמעבדה שלנו פועלת למעלה מ-15 שנים וידועה במקצועיותה ואמינותה חסרת הפשרות, זאת ועוד, לקוחותינו נהנים מאבחון ראשוני בחינם ואחריות מלאה לכל תיקון או החלפת חומרה במעבדה.

לקבלת שירותי החלפת מסך ללפטופ וקבלת מידע מקצועי נוסף בנושא, בואו למעבדה שלנו או צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 077-5118000 או במספר 050-5118000,  בוואטסאפ 051-5118200.

המעבדה שלנו ממוקמת בכתובת קרליבך 15, ת”א. אנו פועלים בימים א-ה בשעות 09:00 עד 18:00 וכן ביום שישי וערבי חג בשעות 10:00 עד 13:00.

תיקון מסך לפטופ

החלפת מסך לפטופ

התקשרו עכשיו למעבדה 077-5118000 וקבלו
5% הנחה על החלפת מסך למחשב נייד במעבדה

צור קשר
מלא את הטופס או שלח דוא"ל ישירות אל: office@etl.co.il
דילוג לתוכן