תיקון מסך מחשב נייד

אם התקלקל לכם מסך למחשב נייד, לנו באיתיאל מעבדת מחשבים יש את כל הידע, ניסיון, הכלים והרכיבים המקוריים לצורך ביצוע תיקון מסך מחשב נייד בצורה הטובה והמקצועית ביותר, וגם במחיר משתלם במיוחד. מאחורינו ניסיון של 15 שנים בתיקון מחשבים ניידים לרבות תיקון מסך מחשב נייד. שירותינו מסופקים לאלפי לקוחות עסקיים ופרטיים במעבדה, בסטנדרטים הגבוהים ביותר של מקצועיות, אמינות ואיכות.

סיבות לתקלות במסך מחשב נייד

תיקון מסך מחשב נייד שאנו מספקים מתחיל מאבחון מקצועי של הבעיה, אשר תקבע באם ניתן לבצע תיקון מסך מחשב נייד או שמא יש צורך בהחלפת מסך למחשב נייד. כך למשל, במידה והמסך נסדק או נשבר אין אפשרות לתקנו ויש צורך בהחלפת מסך למחשב נייד בחדש. מנגד, ישנם מצבים שבהם בהחלט ניתן ומשתלם לתקן את המסך ולא להחליפו, כדוגמת המקרים הבאים:

חוסר יציבות בצבעי המסך – יכולה לנבוע מבעיה בכבל של המסך מחשב נייד הנדרש לבדיקה ותיקון או החלפה.

תקלה בכרטיס מסך – הגורמת לתקיעה ואי תגובת מסך מחשב נייד, או הופעת פסים על גבי המסך, ודורשת לרוב את תיקונו או החלפתו של כרטיס המסך.

הצורך של תיקון מסך לפטופ

מסך למחשב נייד הינו רכיב רגיש העלול להתקלקל עקב תקלה פנימית של המחשב, המתבטאת בתצוגה לקויה, חוסר תפקוד של מסך למחשב נייד או שריפתו. כמו כן, תקלות מסך למחשב נייד יכולות להיגרם כתוצאה מנפילה הגורמת לשריטה, סדק או שבירת מסך מחשב נייד, ואף לנזקים נוספים. במקרים אלו לא חייבים למהר ולקנות מחשב חדש מכיוון שלנו באיתיאל מעבדת מחשבים יש את הניסיון והכלים הנדרשים של תיקון מסך לפטופ ובעיות רבות במסכי מחשבים ניידים, בין אם תיקון מסך למחשב נייד או החלפת מסך למחשב נייד בחדש.

מסכי מחשב נייד מקוריים של כל יצרני המחשבים הניידים

אצלנו תיקון מסך מחשב נייד אפשרי עבור כל סוגי ודגמי המחשבים הניידים, לרבות תיקון מסך מחשב נייד אפל, תיקון מסך לפטופ דל, תיקון מסך מחשב נייד לנובו, תיקון מסך מחשב נייד אייסר, תיקון מסך מחשב נייד HP, תיקון מסך מחשב נייד טושיבה, תיקון מסך מחשב נייד אסוס, תיקון מסך מחשב נייד סמסונג ו- תיקון מסך מחשב נייד LG. את תיקון מסך מחשב נייד אנו מבצעים לצד שירותי תיקון נוספים למחשבים ניידים, ביניהם תיקון מקלדת מחשב נייד, תיקון לוחות אם מחשב נייד, תיקון כרטיסי מסך מחשב נייד, החלפת דיסקים קשיחים למחשב נייד. עוד יש לציין כי עבור עבודות תיקון מסך מחשב נייד אנו מעניקים אבחון ראשוני חינם, ושלושה חודשי אחריות מלאה במעבדה.

שירותי תיקון מסך מחשב נייד

לקבלת שירותי תיקון מסך מחשב נייד מקצועיים ואמינים, בואו למעבדה שלנו לאבחון ראשוני חינם. לחילופין, צרו קשר עם איתיאל מעבדת מחשבים בטלפון 077-5118000 להזמנת שירותים ולקבלת מידע מקצועי נוסף בנושא.

ASUSPC1
ASUSPC2

תיקון מסך של מחשב נייד

התקשרו עכשיו למעבדה 077-5118000 וקבלו
5% הנחה על תיקון מסך מחשב נייד במעבדה

צור קשר
מלא את הטופס או שלח דוא"ל ישירות אל: office@etl.co.il
דילוג לתוכן