מטען למקבוק

מטען למקבוק (MacBook) של אפל (Apple) ייחודי ומשתנה בין כול סוג ודגם של מחשב מקבוק, בין אם מדובר במטען למקבוק במטען למקבוק פרו או מטען למקבוק אייר. אנו במעבדת איתיאל מציעים ללקוחותינו את כל סוגי המטענים בהתאם לסוג, שנה ומספר הדגם של המקבוק. מדובר במטענים מקוריים המונעים התחממות לא רצויה של הסוללה והמחשב, שומרים על תקינותם ומונעים את קלקולם. יתרה מכך, רכישת מטען למחשב נייד אפל מקורי או מטען למחשב נייד מקורי של כל חברה אחרת במעבדה שלנו תזכה אתכם ב- 5% הנחה (ללקוחות האתר-נא לדרוש בעת התשלום) ותסופק עם 12 חודשי אחריות יצרן.

איך יודעים שמטען למקבוק מקולקל

זיהוי מצב בו מטען למקבוק מקולקל אפשרי על ידי מספר סימנים המופיעים במחשב. הסימנים יכולים בין היתר להתבטא באי פעילות של נורת ביקורת המטען למקבוק, או לחילופין במקרה שהנורה נדלקת אך המקבוק אינו נטען, או שהוא נטען ומפסיק לטעון לסירוגין. במקרים אלו יש צורך להגיע למעבדה שלנו עם המחשב והמטען למקבוק לבדיקה במקום ללא עלות ובמידת הצורך להחליף מטען למקבוק. כמו כן, גם אם הכבל של המטען למקבוק נחבל או נקרע יש צורך בהחלפתו של מטען למקבוק. בכל מקרה, במידה ויש לכם בעיות בטעינת המקבוק מומלץ להגיע למעבדה שלנו, בה תזכו לאבחון ראשוני חינם אשר טכנאי יבדוק ויאתר את הסיבה המדויקת לאי טעינת המחשב הנייד שלכם.

רכישת מטען למקבוק מקורי ומותאם

חשוב לדעת כי לכל דגם מחשב של מקבוק ומטען למקבוק יש מתח (וולט), זרם (אמפר) ופלאג ייחודי משלו. כך למשל, אם אתם נדרשים לרכוש מטען למקבוק או מטען למקבוק פרו או מטען למקבוק אייר חשוב שהוא יהיה מוצר מקורי של אפל, המותאם לדגם המקבוק שלכם. אם תרכשו מטען למקבוק שאינו מותאם, בעל צריכת מתח וולט שונה, הדבר עלול לגרום לנזק

מטענים מקוריים של אפל

אנו מחליפים מטען למקבוק רק עם מטען למקבוק מקורי של חברת אפל. מטענים אלו מיוצרים על ידי חברת אפל והינם בעלי רמת תאימות אופטימאלית עבור מחשב המקבוק שלכם. מעבר לכך, חברת אפל ידועה באיכות הגבוהה וחסרת הפשרות של מוצריה, ולכן גם המטענים שהיא מייצרת עשויים מרכיבים אלקטרוניים הטובים והאיכותיים ביותר, בעלי רמת אמינות מאוד גבוהה אשר ישרתו אתכם למשך הרבה שנים. כפועל יוצא מכך, עדיף שלא לחסוך כמה שקלים על מטען למקבוק שאינו מקורי מכיוון שלטווח הארוך רכישת מטען למקבוק מקורי של אפל מאיתנו הינה הרבה יותר נכונה וחסכונית.

לרכישת מטען למקבוק מקורי

לקניית מטען למקבוק מקורי בהתאמה מלאה, ולקבלת אבחון ראשוני ללא עלות ומידע נוסף בנושא, התקשרו כבר עכשיו אל מעבדת איתיאל בטלפון 077-5118000. פנו אלינו ותיהנו משירות אמין ומהיר במחיר משתלם.

להגדלה לחצו על התמונה
קיימים כ-10 דגמי מטען מקבוק מקוריים שונים במלאי המעבדה

התקשרו עכשיו למעבדה 077-5118000 וקבלו
5% הנחה ברכישת מטען למקבוק מקורי במעבדה

– כל סוגי המטען למקבוק מקוריים של אפל הנמכרים בארץ קיימים במלאי לרכישה מיידית במעבדה
– מומלץ להשתמש במטען למקבוק מקורי למניעת התחממות המחשב והסוללה וקילקולם
– מומלץ להגיע עם המחשב הנייד והמטען למקבוק הישן (במידה וקיים) לבדיקת תאימות במעבדה
– 12 חודשי אחריות יצרן לכל סוגי המטען למקבוק המקוריים של אפל במעבדה
– קיימים במלאי מטען למקבוק 45 וואט, מטען למקבוק 60 וואט, מטען למקבוק 85 וואט, מטען למקבוק טייפ סי

צור קשר
מלא את הטופס או שלח דוא"ל ישירות אל: office@etl.co.il
דילוג לתוכן