תיקון מקבוק

איתיאל מעבדת המחשבים המוכרת והוותיקה, מעניקה שירותי תיקון מחשבים מקיפים ואיכותיים עבור קשת רחבה של צרכים ובכל סוגי המחשבים. השירותים מסופקים במעבדה שלנו וכוללים בין היתר תיקון מחשבים ניידים, בניית מחשב בהתאמה אישית, וגיבוי מחשבים. שירותי המעבדה המתמקדים במחשבי מקינטוש של אפל כוללים גם בדיקה / תיקון מקבוק (macbook), בדיקה / תיקון מקבוק פרו, בדיקה / תיקון מקבוק אייר ובדיקה / תיקון איימק.

גם מקבוק עלול להתקלקל

מקבוק הינם מחשבים מעוצבים, דקים מאוד ונוחים לעבודה, ובעלי ביצועים מרשימים. הם מיוצרים על ידי חברת אפל במספר סוגים וזוכים להשתדרג ולהתעדכן לעיתים קרובות בדגמים חדשים ואיכותיים. יחד עם זאת, למרות היותו מוצר משובח עדיין מדובר במחשב מורכב ורגיש העלול להתקלקל בכל עת בגלל סיבות שונות. לנו באיתיאל מעבדת מחשבים יש את כל הניסיון, ההכשרה, הידע הכלים והחלפים על מנת לאבחן את התקלות, לתקנן בהצלחה מלאה, ולספק את שירותינו עם אחריות מלאה. כמו כן, על מנת להימנע מתקלות חמורות אנו ממליצים להגיע אלינו אחת למספר חודשים כדי לאבחן ללא עלות את מצב המקבוק. במידת הצורך, ואם יתגלו בעיות, לרוב עלות התיקון המקדים תהיה הרבה יותר זולה מאשר במצב של תקלה חמורה.

תקלות נפוצות במחשבי מקבוק

כאמור, יש לנו את כל הנדרש עבור תיקון מקבוק אייר או מקבוק פרו מכל דגם, ועבור קשת רחבה של בעיות, לרבות התקלות הבאות:

תיקון שברים במסכי פלקסיגלס העשויים מזכוכית, על ידי החלפת זכוכית המסך באופן מקצועי ובטוח.
תקלה בדיסק קשיח, הרגיש לזעזועים עקב נפילות, כולל במידת הצורך שחזור מידע.
החלפת מטען הדורשת מטען אפל מקורי או החלפת שקע הטעינה.
סוללה – לרבות תיקון דגמי מקבוק בהם הסוללה מובנית פנימית ואינה ניתנת לפירוק.
החלפת דיסק קשיח אשר בדגמים מתקדמים הינו ממוזער בטכנולוגיית SSD ודורש עבודה ומכשור מעבדה מתקדם ומדויק.
מחשב נרטב וחדרו נוזלים למקבוק העלולים להוביל לקורוזיה ולהרוס רכיבים יקרי ערך ומשמעותיים במחשב. במידה ובעיה זו מתרחשת מומלץ לא להדליק המחשב ולהגיע למעבדה שלנו כמה שיותר מהר.
מאוורר מחשב ומערכת קירור המתקלקלת עקב הצטברות אבק וגורמת לחימום יתר של המקבוק, שאם אינה מטופלת בזמן עלולה להוביל לבעיות הרבה יותר חמורות במחשב. לכן, מומלץ להגיע אלינו פעם בחצי שנה לניקוי מערכות האוורור של המחשב הניתן לכל לקוחותינו כשרות ללא תשלום.

 

שירותי תיקון מקבוק

לקבלת שירותי תיקון לכל סוגי ודגמי המקבוק ומחשבי אפל ועבור כל סוגי הבעיות, צרו קשר עם איתיאל מעבדת מחשבים בטלפון 077-5118000. פנו אלינו עוד היום ותזכו באבחון ראשוני במעבדה ללא עלות, ובשירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר שאפשר לבקש.

צור קשר
מלא את הטופס או שלח דוא"ל ישירות אל: office@etl.co.il
דילוג לתוכן